Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Krvavý mesiac

Jo NesboIkar (2022) • Séria Harry Hole • 13. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
19,90€
Zľava 20%
15,92€

📚Prečítaná za 15,92€ (Zľava 20%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Harrymu sa rozpadol celý život a jediný únik nachádza na dne pohárika. Odcestuje do Los Angeles, kde je odhodlaný upiť sa na smrť. Namiesto toho však pomôže staršej filmovej herečke Lucille uniknúť pomste drogového kartelu. Tá mu na oplátku poskytne prístrešie, spoločnosť a oblek na mieru.
Medzitým v Osle je známy realitný magnát podozrivý z vraždy dvoch dievčat. Katrine Brattová sa márne dožaduje spolupráce s Harrym, ktorého jej nadriadení považujú za skrachovaného alkoholika. Podozrivý magnát sám vyhľadá Harryho pomoc a on sa jeho ponuku rozhodne prijať. Ak prípad vyrieši, získa bonus, ktorým splatí Lucillin dlh Mexičanom.

Harry sa vracia do Nórska a vytvorí tím zo starých známych. Osloví priateľa z detstva, ktorý predáva kokaín, skorumpovaného policajta a psychológa chorého na rakovinu. Mexičania mu dali na splatenie dlhu desať dní. Hodiny tikajú a nad Oslom má vyjsť krvavý mesiac.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Blodm?ne Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055186672 Rozmer: 136×206 mm Počet strán: 520 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: mysteriózny, napínavý

Zaradené v kategóriách