📚 Knižná akcia každý mesiac

Lionel Messi

Kráľ Leo

Florent TorchutIkar (2022)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,90€
Zľava 10%
14,31€

Len jeden futbalista dokázal získať sedemkrát najcennejšiu individuálnu trofej Zlatú loptu ? Lionel Messi. A nie je vylúčené, že do tejto veľkolepej zbierky ešte ďalšie pocty pribudnú.

Novinár Florent Torchut mal výnimočnú príležitosť dozvedieť sa od veľkého, no mimoriadne skromného hráča o niečo viac než iní, pretože Zlatú loptu udeľuje práve jeho materská redakcia časopisu France Football. Dekorovanie najlepšieho futbalistu umne využil na jeho spoveď. Zároveň sám dôkladne pátral po Messiho začiatkoch v rodnom Rosariu, zmapoval jeho dvadsaťjeden sezón v Barcelone až po senzačný prestup v lete 2021 do Paríža. S jeho súhlasom publikuje súkromné fotografie z detstva i z rodinného kruhu, pravdaže, popri tých športových. Všetok tento cenný materiál približuje najlepšieho svetového futbalistu nového milénia viac, ako by ste čakali. A určite nesklame.

Originálny názov: Lionel Messi. Le Roi Leo Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055185798 Rozmer: 170×245 mm Počet strán: 128 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách