Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Vlk

Pozrite sa lepšie. Uvidíte to, čo vrah.

Samuel BjorkIkar (2022) • Séria Holger Munch a Mia Kruger • 4. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,90€
Zľava 27%
13,00€

📚Prečítaná za 9,85€ (Zľava 45%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Neďaleko švédskeho mesta Uddevalla sa nájdu mŕtvoly dvoch jedenásťročných chlapcov. Medzi telami leží biely zajac. Prípad sa nikdy nevyriešil. O osem rokov sa neďaleko Osla nájdu ďalšie dve telá chlapcov zavraždených rovnakým spôsobom. Tentoraz medzi nimi leží líška.
Holger Munch, nový šéf oddelenia vrážd, potrebuje pomoc s vyriešením prípadu. Dopočuje sa o mladej študentke policajnej akadémie Mii Krügerovej, ktorá na skúškach dosiahla vynikajúce výsledky. Ukáže jej fotografiu z miesta činu a Mia si na nej hneď všimne to, čo skúseným vyšetrovateľom vôbec nenapadlo. Munch a Krügerová sa spoločnými silami prehrabávajú temným a hrôzostrašným prípadom, oveľa zložitejším, ako si spočiatku mysleli. Vrah je očividne posadnutý vizuálnou stránkou svojich činov a polícia naráža na samé falošné stopy. Situácia sa vyostrí, keď zmiznú ďalší dvaja chlapci.

Román Vlk nadväzuje na úspešný debut Samuela Bjorka Cestujem sama a zároveň zachytáva prvý prípad výnimočnej vyšetrovateľky Mii Krügerovej.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Sneeuwwit Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055186290 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 488 Väzba: pevná Štýl: psychologický, mysteriózny, napínavýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách