Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Plody a semená rastlín v tvorbe ozdôb a šperkov - Ľudmila Illášová, Helena Šípošová, Tünde Juríková

Plody a semená rastlín v tvorbe ozdôb a šperkov

Autorky: Ľudmila Illášová, Helena Šípošová a Tünde Juríková v tejto monografii ponúkajú netradičný pohľad na využitie...


🍌 Odosielame o 7 dní.
19,90€
Zľava 7%
18,51€

Autorky: Ľudmila Illášová, Helena Šípošová a Tünde Juríková
v tejto monografii ponúkajú netradičný pohľad na využitie plodov a semien rastlín, ako aj nahliadnutie do sveta prírodovedcov a umelcov. Využitie plodov a semien v ozdobnej tvorbe je téma veľmi široká. Kreatívnosť sa totiž nedá obmedziť žiadnou knihou, žiadnymi hranicami - má osobitné, často nevyspytateľné cesty. Je jedinečná tým, že môže striedať nové originálne nápady s nostalgickými návratmi do obdobia našich predkov. Preto aj téma o možnostiach uplatnenia širokej palety plodov a semien v umeleckom či praktickom využití nebude možno nikdy vyčerpaná.
Publikácia je určená všetkým, ktorí prírodu vnímajú srdcom. Vedia si ctiť jej dary a radi načrú do hlbín poznania tajomstiev a pestrého sveta tvarov a farieb.
Dúfame, že zaujme nielen biológov, ale aj gemológov a bude inšpiráciou pre šperkárov, výtvarníkov, návrhárov a všetkých ľudí, ktorých osloví krása a rozmanitosť prírody. Veríme, že sa nám podarilo naplniť poslanie monografie - obohatiť poznanie plodov a semien aj z estetického hľadiska s poukázaním na možnosti ich tvorivého využitia.
Súčasťou tejto publikácie je 28 stranový manuál na určenie plodov a semien, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v ozdobách.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788022412766 Počet strán: 298 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách