📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Neobzeraj sa - Karin Fossum

Neobzeraj sa

Za druhý prípad inšpektora Sejera získala autorka v jednom roku cenu za najlepšiu nórsku detektívku roka aj cenu za...

Karin FossumPremedia (2014)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
Zľava 7%
11,11€

Za druhý prípad inšpektora Sejera získala autorka v jednom roku cenu za najlepšiu nórsku detektívku roka aj cenu za najlepšiu škandinávsku detektívku.
V malom mestečku pod horami sa deti môžu bez­starostne hrávať a rodičia sa neboja púšťať ich von bez dozoru. Keď však malá Ranghild pri jazere objaví mŕtvolu nahej mladej ženy, pokojné dni sa zdanlivo navždy končia. Kto mohol mať dôvod zavraždiť ju?
Inšpektor Sejer rieši svoj ďalší prípad a ani ten­tokrát nejde o „zvyčajných podozrivých“. V obci, kde ľudí spájajú priateľské alebo rodinné putá, musí postupovať veľmi opatrne a pri pátraní po vrahovi odhaľuje za fasádou zdanlivo sporiadaných životov nejedno temné tajomstvo.
Karin Fossum, ktorú si rýchlo obľúbili nielen fanúšikovia žánrovej škandinávskej literatúry, nám predstavuje ďalší z príbehov, na ktorých je najhrôzostrašnejšie to, že by sa mohli odohrávať práve vo vašom susedstve.


„Neobzeraj sa ukazuje, čím si autorka vyslúžila svoju európsku slávu. Všetky jej postavy sú napísané s inteligenciou a pochopením, aké na stránkach detektívok často nenájdete.”
Sunday Times

„Konrad Sejer patrí k inšpektorom, akými boli Adam Dalgliesh či inšpektor Morse – nadaní detektívi a sužovaní muži, ktorých človek rád spozná bližšie.”
The Boston Globe

Originálny názov: Se deg ikke tilbake! Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 140×210 mm ISBN: 9788081590641 Počet strán: 272 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách