Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Biologické a chemické zbrane - Pripravenosť a odpoveď (Cyril Klement, Roman Meze - Cyril Klement, Roman Mezencev, Jiří Bajgar

Biologické a chemické zbrane - Pripravenosť a odpoveď (Cyril Klement, Roman Meze

Kniha je vynikajúcim zdrojom komplexných informácií súvisiacich s problémom biologických a chemických zbraní a bioterorizmu....


🍎 Vypredané
15,00€

Kniha je vynikajúcim zdrojom komplexných informácií súvisiacich s problémom biologických a chemických zbraní a bioterorizmu. Podrobne sa venuje histórii, technológiám výroby a šírenia, klinickým aspektom aj legislatíve.
Je určená pre poslucháčov lekárskych, farmaceutických a zdravotníckych škôl, odborníkov v rezortoch vnútra, obrany, zdravotníctva i zahraničných vecí, civilnej obrany, polície, verejných informačných prostriedkov, ale aj ďalších záujemcov o túto odvrátenú stránku verejného zdravotníctva.
Kniha môže poslúžiť aj pri implementácii programov na ochranu pred zbraňami hromadného ničenia.

Autori - MUDr. C. Klement, doc. MUDr. Jiří Bajgar, DrSc. a RNDr. R. Mezencev, PhD., MSc. a mnohí ďalší - sú renomovaní odborníci v oblastiach medicíny, verejného zdravotníctva, mikrobiológie, toxikológie a súvisiacich vedných odborov. Aktívne sa podieľali na programoch OSN na kontrolu biologických zbraní a monitorovaní odzbrojenia.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788089057436 Počet strán: 784 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách