Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Nezabudnuteľný darebák

Dobrá povesť nie je všetko

Emily SullivanIkar (2022) • Séria Darebáci • 1. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 10%
12,51€

📚Prečítaná za 9,73€ (Zľava 30%) Zobraziť v bazári kníh

Dobrá povesť nie je všetko

Lottie Carlislová má plné zuby plytkej londýnskej smotánky a toho, ako sa jej strýko Alfred ustavične mieša do života. Dá jej ultimátum – buď si vyberie manžela, alebo to strýko urobí za ňu. No vášnivá a nespútaná Lottie si nedá rozkazovať. Vymyslí riskantný plán, ako sa vyhnúť nechcenému vydaju. Zničí si povesť poriadne šťavnatým škandálom, potom sa utiahne na vidiek a tam si bude žiť po svojom ako spokojná stará dievka. Jej plán má však drobný háčik.

Alec Gresham vie, že Lottie sklamal. Od detstva boli blízki priatelia, no pred piatimi rokmi bez slova zmizol. Keď jej odrazu zaklope na dvere, neprivíta ho s nadšením. A ani novinky, ktoré prináša. Lottina povesť je stále nedotknutá a strýko Alfred leží na smrteľnej posteli. Musí sa vrátiť do rodinného sídla a Alec ju má sprevádzať. Na spiatočnej ceste je čoraz jasnejšie, že staré city medzi nimi neochladli. Uverí Lottie znova mužovi, ktorý jej pred rokmi tak ublížil? Alebo ich jeho tajnosti opäť rozdelia?


Recenzie a kritiky

Originálny názov: A Rogue to Remember Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055184715 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 280 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: historický

Zaradené v kategóriách