📚 Knižná akcia každý mesiac

Rafael Nadal

Antukový kráľ

Dominic BlissIkar (2022)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 10%
17,91€

Pútavá biografia jedného z najlepších tenistov na svete

Rafael Nadal je jeden z najlepších tenistov všetkých čias s miliónmi fanúšikov na celom svete. Táto biografia zachytáva obdivuhodnú cestu od hanblivého chlapca z Malorky až po hviezdu medzinárodného tenisu.
V knihe sa prelínajú obrazy Rafaelovej milujúcej rodiny a stredozemného ostrova, ku ktorým ho viaže pevné puto, s desiatimi kľúčovými zápasmi jeho kariéry. Príbeh sprevádza pútavá galéria fotografií, ktoré zachytávajú športové i osobné okamihy Rafovho života, ako aj názorné grafy poskytujúce hlbší pohľad na jeho štýl hry a nekompromisnú kombináciu sily, rýchlosti a zručností.

Autor Dominic Bliss, bývalý redaktor časopisu Ace Tennis, pracoval ako tenisový spravodajca pre noviny Financial Times. O tenise píše už 25 rokov. Počas nich urobil s Rafaelom Nadalom niekoľko rozhovorov, z ktorých čerpá aj v tejto knihe. Pravdaže, nevyhýba sa ani citlivým témam, ako je obvinenie z dopingu.

Originálny názov: Rafa Nadal: King of Clay Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055184166 Rozmer: 170×230 mm Počet strán: 240 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách