Nové júnové knižné zľavy sú TU!

Začína sa to nami TOP #9

Dostala druhú šancu. Ale stojí jej za to?

Colleen HooverIkar (2023) • Séria Končí sa to nami • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,90€
Zľava 21%
12,56€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Kniha Začína sa to nami nadväzuje na úspešný román Končí sa to nami a ponúka pohľad na udalosti z Lilinej aj z Atlasovej perspektívy.

Lily a jej bývalý manžel Ryle sa práve dohodli na starostlivosti o dcéru Emerson, keď Lily na ulici nečakane natrafí na svoju prvú lásku Atlasa, ktorého nevidela takmer dva roky. Raduje sa, že aspoň raz im čas praje, a tak neváha a prijme Atlasovo pozvanie na rande. Neteší sa však dlho. Uvedomí si, že hoci s Rylom už nie sú manželia, ešte vždy má miesto v jej živote. A Ryle zas nestrpí Atlasa v blízkosti svojej dcéry a bývalej manželky.

Lily prihral život druhú šancu na pravú lásku, lenže za neželaného dohľadu žiarlivého exmanžela. Ako sa jej má za daných okolností chopiť? Tento strhujúci príbeh len potvrdzuje, že spisovateľka Colleen Hooverová je majsterkou emotívneho zobrazenia ľudskej duše.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: It Starts with Us Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055188676 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 296 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: romantický

Zaradené v kategóriách