🔥 Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Marble Run Chain Hoist

UGEARS (2022)

🍌 Odosielame o 8 dní.
44,90€
Zľava 7%
41,76€

Predstavujeme reťazový kladkostroj Ugears Marble Run – vzrušujúce spojenie umenia a inžinierstva. Je to krásna kinetická socha a zložitá hračka, ktorá učí, ako aj baví. Je vyrobený reťazovým kladkostrojom poháňaným ručnou kľukou a sériou dráh, z ktorých každá má svoju vlastnú jedinečnú a zábavnú prekážku alebo prvok. Otočte rukoväť v smere hodinových ručičiek, aby sa stroj uviedol do pohybu, a sledujte, ako drevený reťazový kladkostroj zbiera a zdvíha guličky na vrch stroja, kde ich trojcestný spínač rozdeľuje na rôzne dráhy. Jedna gulička sa ponorí do žľabu so slučkou v spodnej časti; ďalšie sa rútia po rôznych stupňoch kaskád, zatiaľ čo tri ďalšie sa zhromažďujú v akumulátore a potom sa uvoľňujú po jednej z troch krátkych skladieb. Všetky guličky prechádzajú spoločným podnosom alebo zberačom a potom sa vrátia k reťazovému kladkostroju, aby ho zdvihli.

Reťazový kladkostroj Marble Run je modulárny a je možné ho pripojiť k iným reťazovým kladkostrojom Marble Run (2 alebo 4 modely je možné pripojiť v pároch) pomocou špeciálnych konektorov (súčasť balenia). Pripojte dva reťazové kladkostroje guličkového chodu vpredu alebo spojte štyri dohromady, predné aj bočné, aby ste vytvorili mini systém kladkostrojov. Pri stavbe tejto dômyselnej dráhy z dreva sa dozviete o pôsobení a súhre hnacích a hnaných prevodov v prevodových súpravách, o chúlostivom pôsobení protizávaží a zaujme vás mechanika trojcestného spínača a akumulátora, ktoré určujú. kurz.

Každý, kto hľadá hračku, s ktorou si užije viac ako 5 minút zábavy, Reťazový kladkostroj Marble Run určite upúta pozornosť akéhokoľvek dieťaťa (alebo dospelého!).

Počet dielov: 400
Čas skladania: 7 hodín
Veľkosť modelu: 97,5 x 30,5 x 27 cm


Rok vydania: 2022 Dielikov: 400

Zaradené v kategóriách