Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Stačí sa len prevetrať

Ako žiť lepšie a dlhšie vďaka pobytu na čerstvom vzduchu


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,90€
Zľava 20%
13,52€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

V knihe Stačí sa len prevetrať predstavuje švédsko-americká autorka Linda Åkesonová McGurková kompletného sprievodcu severským konceptom friluftsliv. Vďaka nej spoznáte široké spektrum škandinávskych zvykov a praktík, ktoré vám pomôžu žiť lepšie a dlhšie vďaka pobytu na čerstvom vzduchu počas celého roka.

Friluftsliv, to nie je len čas strávený na čerstvom vzduchu, ale komplexný životný štýl, v ktorého centre je presvedčenie, že príroda je naším skutočným domovom a čas strávený v prírodnom a kultúrnom priestore nám prináša harmóniu a pocit jednoty s prírodou.

Povzbudzuje nás k tomu, aby sme si užívali čerstvý vzduch počas každodenného života a nemysleli na prírodu ako na destináciu, ku ktorej sa musíme prepraviť. Vyzýva nás, aby sme prírodu hľadali vo svojom najbližšom okolí, aj na miestach, kde by sme to čakali najmenej.

V knihe sa okrem praktických tipov a návodov ako si variť vonku, založiť oheň bez zápaliek a zapaľovača, či ako zostať aj v nepriaznivom počasí v suchu a teple, dozviete prečo je tak dôležité tráviť čas na čerstvom vzduchu. Pochopíte, že sa niekedy stačí len pravidelne prevetrať a dokážete ľahšie čeliť každodennému stresu, úzkosti, depresii i vyhoreniu.

Kniha Stačí sa len prevetrať je nezameniteľným sprievodcom životom na čerstvom vzduchu pre milovníkov vidieka i mestské duše, ktorý vás naučí spomaliť v modernom a uponáhľanom svete. Odhaľte s jej pomocou severské tajomstvá, ako sa uvoľniť, hlbšie prepojiť s prírodou okolo vás a žiť vďaka tomu lepšie a dlhšie.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Open-Air Life Rok vydania: 2024 ISBN: 9788082580153 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 260 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách