Výpredaj kníh! Letné zľavy až do 80% tu =>

Slová v čereni

Komentár kardinála Jána Chryzostoma Korca ku krížovej ceste, ktorou prešiel vo svojom zápase o vieru, nádej a budúcnosť svojho národa.


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,30€

📚Prečítaná za 5,70€ Zobraziť v bazári kníh

Viac o knihe Slová v čereni (Ján Szelepcsényi)

Ján Szelepcsényi je slovenský dirigent, hudobný skladateľ, kritik, diplomat a vysokoškolský pedagóg. Slová v čereni sú záznamom jeho stretnutí s kardinálom Jánom Chryzostomom Korcom a prinášajú komentáre ku krížovej ceste, ktorou kardinál prešiel vo svojom zápase o vieru, nádej a budúcnosť svojho národa.

Autor sa s Jánom Korcom zoznámil v čase jeho pôsobenia v kňazskom seminári. Sporadické stretnutia v rám­ci televíznych diskusií v roku 1997 nakoniec prerástli do väčšieho projektu, pozostávajúceho z 15 polhodinových televíznych relácií, ktoré boli venované rozmanitým otázkam spoločenského i duchovného života. Príprava na tieto vystúpenia umožnila autorovi bližšie spoznať názory kardi­nála Korca. Szelepcsényiho zámerom bolo, aby na skvosty myslenia nesadol prach zabudnutia, nevšímavosti a ľahostajnosti.

Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 15+ ISBN: 9788081615481 Rozmer: 130×200 mm Počet strán: 218 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Napíšte nám

Zaradené v kategóriách