Nové knižné zľavy

Jednoduchý spôsob, ako prestať fajčiť aj bez pevnej vôle

Najúčinnejšia a najjednoduchšia metóda, ako sa natrvalo zbaviť cigariet.

Allen CarrIkar (2022)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,90€
Zľava 10%
14,31€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Najúčinnejšia a najjednoduchšia metóda, ako sa natrvalo zbaviť cigariet

Allen Carr prichádza s tým najúčinnejším spôsobom, ako prestať fajčiť. Sám bol tuhým fajčiarom viac ako 30 rokov. Po mnohých neúspešných pokusoch oslobodiť sa od svojej závislosti sa mu to zrazu podarilo. Prišiel na metódu, ktorou pomohol už miliónom fajčiarom po celom svete. Tí si dnes vychutnávajú svoj svet bez cigaretového dymu.

Carrova kniha Jednoduchý spôsob, ako prestať fajčiť aj bez pevnej vôle je plná nových zistení a najúčinnejších trikov, ktoré vám pomôžu oslobodiť sa od fajčenia jednoduchým spôsobom, a to:
  • bez pevnej vôle, rôznych pomôcok alebo náhrad
  • bez depresie a abstinenčných príznakov
  • bez toho, aby ste pribrali
Prečítajte si túto unikátnu príručku pre všetkých zaneprázdnených fajčiarov, ktorí vedia oceniť jasné a praktické rady. Jednoduchý spôsob, ako prestať fajčiť, keď vám chýba pevná vôľa vám ponúka štruktúrovaný, ľahko pochopiteľný postup, s pomocou ktorého prestanete s fajčením ľahko, bezbolestne a okamžite. Ak užívate iný druh nikotínu ako cigarety, táto kniha je vhodná aj pre vás.

Metódu Allena Carra môžete využiť aj pri závislosti od jedla či alkoholu, pri gamblerstve a aj iných závislostiach a problémoch. Vyskúšajte jeho metódu a staňte sa šťastným nefajčiarom.

Originálny názov: The Easy Way to Stop Smoking Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055181530 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 272 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách