Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Zaklínač V.: Krst ohňom

Andrzej SapkowskiLindeni (2022) • Séria Zaklínač (SK) • Edícia Zaklínač • 5. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,99€
Zľava 17%
13,30€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Knižná predloha seriálového hitu Zaklínač na Netflixe!

Dryády dokázali zázraky a vyliečili Geraltovo zlomené telo. Rany na jeho duši však bolestivo tepú, keď precitne do sveta bez Ciri. Nedokáže vystáť, že je z nej len politická figúrka. Napriek nevôli dryád sa s novou spoločníčkou unáhlene vydáva na neistú záchrannú výpravu. Samotársky zaklínač by najradšej putoval sám, no cesta ho zvedie dokopy s tými najneočakávanejšími kumpánmi. Prebrodia sa vojnou zdevastovanou krajinou k Ciri včas alebo dievča zhltnú nemilosrdné hry osudu?

Andrzej Sapkowski, držiteľ ceny World Fantasy Award za celoživotný prínos, vytvoril svojimi poviedkami o tajomnom zaklínačovi celosvetový fenomén, ktorý okrem knižných pultov a herných konzol dobyl aj televízne obrazovky fanúšikov po celom svete. Krst ohňom je tretím dielom fenomenálnej románovej ságy o zaklínačovi Geraltovi z Rivie a princeznej Ciri.


Recenzie a kritiky

Originálny názov: Chrzest ognia Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 15+ ISBN: 9788056626009 Rozmer: 130×200 mm Počet strán: 368 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný

Zaradené v kategóriách