🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Kniha Elektrotechnická spôsobilosť pre neelektrikárov (Ján Meravý) - Ján Meravý

Elektrotechnická spôsobilosť pre neelektrikárov (Ján Meravý)

Táto knižka je vlastne metodikou, ako vykonávať takéto školenie, aký rozsah znalostí je treba zvoliť pre daný predmet...


🍌 Odosielame o 11 dní.
15,95€
Zľava 7%
14,83€

Táto knižka je vlastne metodikou, ako vykonávať takéto školenie, aký rozsah znalostí je treba zvoliť pre daný predmet činnosti poučených pracovníkov, ako často vykonávať takéto poučovanie a pod. Školenie spojené s poučením môže vykonávať fyzická osoba s odbornou spôsobilosťou podľa Vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. s § 21 až § 24, vo výnimočných prípadoch u fyzickej osoby obsluhujúcej technické zariadenie elektrické nízkeho napätia aj poučená osoba (bezpečnostný technik), ktorý bol poverený touto činnosťou. Táto odborná knižka obsahuje mnoho praktických obrázkov, vhodných pre pochopenie danej problematiky.

V závere obsahuje aj prehľad skúšobných otázok vhodných pre vykonanie pohovoru na záver poučenia. Preto je vhodná pre všetkých pracovníkov vykonávajúcich poučenia pre osoby bez elektrotechnického vzdelania, bezpečnostných technikov ale je cenná z hľadiska osvety aj pre samotných poučených pracovníkov. Nemala by preto chýbať v žiadnej knižnici.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788089576005 Počet strán: 166 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách