📚 Horúce knižné zľavy

Kniha Lu & Mira - Mária Modrovich

Lu & Mira

Príbehy z domáceho Mesta, dedinských domov aj zo zámorského City sú meandrami motívov a tém. Poviedkami prechádza spájajúca...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
5,50€
Zľava 30%
3,85€

Príbehy z domáceho Mesta, dedinských domov aj zo zámorského City sú meandrami motívov a tém. Poviedkami prechádza spájajúca niť, existenciálny pocit akejsi dvojjedinosti. Hrdinka sa vracia k používaniu ľavej ruky, iná sa eroticky prikláňa k ženám, mužovi vyrastá dvojča priamo z hrude, dve ženy v librese sú jedna krajšia ako druhá, dve karimatky rozdelí rozchod partnerov a zostane na nich odtlačok toho druhého. Lu & Mira by mohli byť dve alebo jedna v zrkadle.

Mária Modrovich (1977) pochádza z Bratislavy, absolvovala Filozofickú fakultu UK v exotickej kombinácii marketingová komunikácia - neslovanská filológia. Posledné roky žije najmä v New Yorku a trochu aj v Bratislave, píše po slovensky a po anglicky. Pravidelne prispieva do SME víkendovým stĺpčekom Listy z New Yorku, jej ďalšie publicistické a prozaické texty vyšli v periodikách na Slovensku, v Amerike a vo Veľkej Británii. Toto je jej prvá zbierka poviedok.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 105×145 mm ISBN: 9788081080357 Počet strán: 128 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách