🎬Najväčšie FILMOVÉ zľavy roka

Stieracia mapa Slovenska Deluxe XL – retro

Giftio (2021)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,00€

Retro edícia mapy obsahuje pôvodné hnedé pozadie za mapou a všetky pamiatky z novej mapy. Zlúčili sme to najlepšie a vložili do tejto novej RETRO mapy.

Darujte ten najkrajší darček pre všetkých milovníkov cestovania a poznávania Slovenska. Objavujte najzaujímavejšie historické pamiatky a to najcennejšie čo nám história a príroda zanechali! Poznávajte Slovensko s našou mapou hrou, kde cestujete po Slovensku a potom si navštívené miesta zotriete na krásnej ručne maľovanej mape Slovenska.

Po navštívení miest si zotriete zlatú vrstvu z mapy a pod ňou sa ukrýva nádherná ručne maľovaná mapa Slovenska, ktorá osloví úplne každého. Skvelo sa vyníma na stene, je to perfektná dekorácia a zároveň je to váš súkromný bedeker !

Zlatá mapa Slovenska je ako výherný los, kde vašou výhrou sú spomienky na výlety !

Držíme sa motta: Cestuj - spoznávaj - stieraj - odhaľuj!l

Pravé Slovensko

Mapu kreslíme aj vyrábame na Slovensku. Sme tím cestovateľov, ktorí radi trávia voľný čas poznávaním a bádaním. Preto sme chceli vytvoriť mapu, ktorú si bude každý chcieť zavesiť na stenu a nemusí byť patriot ! Mapa je reálne vyobrazená, každá pamiatka je nakreslená podľa skutočnosti, čo dodáva mape finálny punc krásy. Navyše táto mapa podporuje turizmus na Slovensku z čoho sme nesmierne nadšení.

Poďme za dobrodružstvom

Na zlatej mape je 181 stieracích zón, ktoré obsahujú:
  • 21 najväčších miest na Slovensku s nápisom na zvitku
  • 160 dôkladne vyberaných historických pamiatok, prírodných úkazov a iných zaujímavostí. Tie sú očíslované a názvy umiestnené do legendy pod mapouCieľom je motivovať ľudí poznávať svoje okolie, stierať zlatú vrstvu a odhaliť maľovanú mapu až do poslednej pamiatky.

Vlastnosti:
  • Retro edícia - rozdiel je vo farbe pozadí (namiesto tmavozelenej je hnedá ako bola na pôvodnej mape z roku 2018 + obsahuje tie najnovšie pamiatky)
  • zlatá stieracia vrstva
  • extra veľký rozmer 90x60cm
  • luxusná povrchová úprava mapy (zosilnená laminácia pre ochranu mapy + stieracia fólia zlatej matnej farby)
  • ručne nakreslená mapa pamiatok a významných miest Slovenska
  • Balené v krásnej darčekovej tube 65 x 7 x 7 cm

Rok vydania: 2021 Rozmer: 70×670 mm Väzba: krabička

Zaradené v kategóriách