Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Zumba s Neli I. -

Zumba s Neli I.

Petronela Portella sa venuje tancu od svojich šiestich rokov. Počas svojej desaťročnej profesionálnej kariéry získala titul...

(2011)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 10%
8,91€Petronela Portella sa venuje tancu od svojich šiestich rokov. Počas svojej desaťročnej profesionálnej kariéry získala titul viacnásobná majsterka SR a vicemajsterka sveta v salse. Spolupodieľala sa v rámci prípravy choreografií na renomovaných televíznych projektoch a zúčastnila sa workshopov pod vedením vyhľadávaných zahraničných lektorov ako Alessia Cornecchia (Milano), Lien Ramos (Madrid), Rafael Guardiola (Madrid), Seo Fernandez (Cuba).

V súčasnosti Neli pôsobí ako lektorka tanca a zumby v bratislavskej tanečnej škole Riverpark dance school a je členkou tanečnej skupiny Sabrosura, ktorú vedie jej brat Mário Kovács.

Špecializuje sa najmä na energické latino. Rada improvizuje a pohráva sa s rôznymi tanečnými štýlmi. Z dynamickej salsy, reggaetonu, merengue, congy či socy vychádza aj v pilotnom Zumba DVD. Veríme, že aj pre vás bude zdrojom zábavy pri pohybe radosti z tanca.DVD obsahuje pohľad prednej a zadnej kamery, ktoré si môžete prepínať pomocou tlačidla ANGLE na Vašom ovládači DVD prehrávača.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 135×190 mm Výrobca: 8588004908017 Dĺžka: 60

Zaradené v kategóriách