🎈 Osláv knižný festival zliav na Deň detí

Kniha Slovensko Slovakia La Slovaquie Eslovaquia Słowacja Slowakei Szlovákia (Vladimír - Vladimír Bárta

Slovensko Slovakia La Slovaquie Eslovaquia Słowacja Slowakei Szlovákia (Vladimír

Jedinečná a formátom najväčšia doteraz vydaná obrazová kniha o Slovensku. Predstavuje najkrajšie a najhodnotnejšie miesta na...


🍌 Odosielame o 14 dní.
33,13€
Zľava 7%
30,81€

Jedinečná a formátom najväčšia doteraz vydaná obrazová kniha o Slovensku v reprezentačnej potlačenej kartónovej kazete. Svojou veľkosťou a obsahom so štátnymi symbolmi Slovenskej republiky je predurčená stať sa reprezentatívnym darčekovým predmetom.

Predstavuje tie najkrajšie a najhodnotnejšie miesta Slovenskej republiky a to prostredníctvom celostranových veľkoplošných fotografií.

Krásne pohľady na krajinu sa striedajú s nevšednými pohľadmi na mestá, hrady a zámky a iné atraktivity, ktorými sa pýši Slovensko. Veľkorozmerné obrázky dopĺňajú texty preložené až do 8 jazykov. Autori nezabudli ani na najdôležitejšie letopočty Slovenska v jeho dlhodobej histórii, ale aj dôležité informácie ako sú rozloha, nadmorská výška, počet obyvateľov, štátne symboly, vlajku, pečať a štátny znak.

Texty sú preložené až v 8 svetových jazykoch, v slovenčine, angličtine, francúzštine, španielčine, ruštine, poľštine, nemčine, maďarčine. Veľkoplošné fotografie na vysokogramovom lesklom papieri, tvrdá väzba má matné laminovanie v kombinovaná s lesklým parciálnym lakovaním,reprezentačná potlačená kartónová kazeta.

Jazyk: slovenský, anglický, francúzsky, španielsky, ruský, poľský, nemecký, maďarský Rok vydania: 2011 Rozmer: 297×380 mm ISBN: 9788089270538 Počet strán: 96 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách