🔥 Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Ako hovoriť s malými deťmi, aby nás počúvali

Rady pre rodičov detí od 2 do 7 rokov


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
Zľava 18%
10,65€

Príručka s úvodom od Adele Faber, spoluautorky celosvetového mega-bestselleru Ako hovoriť, aby nás deti počúvali – Ako počúvať, aby nám deti dôverovali, by mala byť povinnou výbavou každého, kto žije alebo pracuje s malými deťmi.

Joanna Faber a Julie King, obe odborníčky na rodičovstvo, zdieľajú svoje rokmi nahromadené vedomosti, ktoré získali pri vedení výchovných kurzov How To Talk určených pre rodičov, učiteľov a pediatrov.

Čo urobíte s malým dieťaťom, ktoré si odmieta umývať zuby, kričí v autosedačke, odstrčí iné dieťa, nechce jesť zeleninu, hádže knihy do knižnice alebo robí cirkus v supermarkete? Táto kniha, zameraná na bežné výzvy a konflikty, vám poskytne základný manuál komunikačných stratégií. Nájdete v nej i kapitolu, ktorá sa venuje špeciálnym potrebám detí s poruchami autistického spektra a senzorického spracovania. S pomocou tejto knihy z vašich detí vyrastú samostatné veľké dievčatá a veľkí chlapci, ktorí budú ochotne spolupracovať nielen s vami, ale i s učiteľmi, súrodencami a svojimi rovesníkmi.

Originálny názov: How to Talk so Little Kids Will Listen: A Survival Guide to Life with Children Ages 2-7 Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 18+ ISBN: 9788056624388 Rozmer: 167×225 mm Počet strán: 296 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách