🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Glee - Začíname

Na McKinleyho strednej škole to vrie. Študentov rozdeľujú rozličné mimoškolské aktivity, ich vlastná hierarchia a neľútostné...

Sophia LowellováIkar (2011)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,90€
Zľava 50%
3,45€

Na McKinleyho strednej škole to vrie. Študentov rozdeľujú rozličné mimoškolské aktivity, ich vlastná hierarchia a neľútostné vzájomné súperenie. Nad spevákmi z Glee klubu suverénne víťazia šarmantné roztlieskavačky a futbalisti. Už-už to vyzerá, že súbor zanikne, keď do riaditeľne vtrhne drzá, zato inteligentná a nadaná študentka. Rachel Berryová je dcéra dvoch otcov gayov. Možno ju inšpiruje aj jej netradičná rodina - túži byť čoraz lepšia, výnimočnejšia, originálnejšia. Jej rozhodnutie oprášiť dávnu slávu Glee však naráža na tvrdý odpor. V hre je totiž nielen prestíž športovcov, ale aj peniaze, o ktoré by ostatné kluby nerady prišli. Do pavučín intríg sa zamotávajú najväčší bojovníci - láska totiž nalomí aj tých nazapálenejších!

Svetoznámy televízny seriál GLEE teraz aj v knižnej podobe!
Sledujte osudy talentovaných stredoškolákov v knihe aj v kultovom televíznom seriáli. Viac o vašich obľúbených hrdinoch, viac príhod a zábavy!

Z anglického originálu Glee - Start (Poppy, an imprint of Little, Brown and Company, Hachette Book Group, New York, USA) preložila Zuzana Gašparovičová.

Originálny názov: Glee – Start Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 130×207 mm ISBN: 9788055124490 Počet strán: 176 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách