Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Lov

Nemá záujem? Veď on zmení názor!

Elle KennedyYOLi (2021) • Séria Briar U (SK) • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 27%
10,90€

📚Prečítaná za 9,69€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Vraví sa, že protiklady sa priťahujú. Nuž, niečo pravdy na tom bude, pretože neexistuje jediný logický dôvod, prečo Summer priťahuje práve Colin Fitzgerald. Potetovaných hokejistov zbláznených do počítačových hier, ktorí ju považujú za prelietavú a povrchnú, si väčšinou ani nevšimne. Za svoj názor na Summer si hneď vyslúžil prvé mínus. Skutočnosť, že sa kamaráti s jej bratom, mu tiež nehralo do karát, rovnako ako fakt, že aj jeho najlepší kamoš má na ňu zálusk. A to najhoršie, sú spolubývajúci.

V konečnom dôsledku na tom vlastne nezáleží. Fitz dal jasne najavo, že o Summer nemá záujem, aj keď to medzi nimi iskrilo, dobreže dom nezhorel. No Summer nepatrí k dievčatám, ktoré chlapov lovia, a ani to nehodlá zmeniť. Aj tak mám kopu iných starostí s novou školou, úlisným profesorom a neistou budúcnosťou. Takže ak jej mlčanlivý spolubývajúci konečne pochopí, o čo prichádza, vie, kde ju nájde.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Chase Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 17+ ISBN: 9788055179001 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 328 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: romantický

Zaradené v kategóriách