Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Tom Bradby

Našli sme 3 titulov

Secret Service

From bestselling author, Tom Bradby, Secret Service is a fresh-from-the-headlines thriller for fans of Homeland, Crisis and The Bodyguard. The world is on the brink of crisis. The Cold War is playing out once more on the global stage... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,50€
9,77€

Pán dešťů

Tom Bradby, Triton (2004)

Šanghaj roku 1926. Město britských a francouzských úředníků, amerických pašeráků zbraní, ruských princezen a čínských gangsterů, kde vám hotelový číšník donese heroin až do pokoje a kde si lze koupit naprosto vše. Exotické, sexuálně nekonvenční a... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
9,35€
8,70€

Stínová tanečnice

Tom Bradby, Triton (2004)

Psychologický thriller odehrávající se na pozadí probíhajícího severoirského konfliktu. Colette McVeighová: vdova… matka… teroristka. Žena, která celých 33 let svého života žije pro věc irských republikánů... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
8,88€
8,26€