Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Siobhan Dowd

Našli sme 9 titulov

Sedem minút po polnoci

Patrick Ness, Siobhan Dowd, Slovart (2015)
napísal Patrick Ness, pôvodný námet Siobhan Dowd Dojímavý román o láske, o strate a o nádeji. Conora trápia desivé...

Dojímavý román o láske, o strate a o nádeji. Conora trápia desivé sny - každú jednu noc, odkedy mamu v nemocnici sužujú liečebnými procedúrami, ktoré aj tak nezaberajú. Ale tento sen je iný. Keď sa... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,95€
12,50€

Sedem minút po polnoci

Sedem minút po polnoci (e-kniha)

Dojímavý román o láske, o strate a o nádeji. Conora trápia desivé sny - každú jednu noc, odkedy mamu v nemocnici sužujú liečebnými procedúrami, ktoré aj tak nezaberajú. Ale tento sen je iný. Keď sa dnes v noci Conor prebudí... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
11,89€

Sedem minút po polnoci (s podpisom autora)

Sedem minút po polnoci (s podpisom autora)

Dojímavý román o láske, o strate a o nádeji. Conora trápia desivé sny - každú jednu noc, odkedy mamu v nemocnici sužujú liečebnými procedúrami, ktoré aj tak... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
12,95€

A Swift Pure Cry

After Shell's mother dies, her obsessively religious father descends into alcoholic mourning and Shell is left to care for her younger brother and sister. Her only release from the harshness of everyday life comes from ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
10,50€
8,00€

The London Eye Mystery

A story about family, self-belief and bravery, The London Eye Mystery is a brilliantly inventive crime-caper perfect for fans of Enola Holmes, High-Rise Mystery and A Kind of Spark... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
11,95€
8,30€

Sieben Minuten nach Mitternacht: Filmausgabe

Das Monster erscheint sieben Minuten nach Mitternacht. Aber das jagt Conor keine Angst ein. Was er eigentlich fürchtet, ist jener monströse Albtraum, der ihn jede Nacht quält, seit seine Mutter so schwer krank ist. Das wilde und weise Monster aber... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
15,35€
13,82€

A Monster Calls

A Monster Calls

Patrick Ness, Siobhan Dowd, Walker books (2021)
10th Anniversary Edition

Conor has the same dream every night, ever since his mother first fell ill, ever since she started the treatments that don't quite seem to be working. But tonight is different. Tonight, when he wakes, there's a visitor at his window... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
10,95€

A Monster Calls

A Monster Calls (e-kniha)

The monster showed up just after midnight. As they do. But it isn't the monster Conor's been expecting. He's been expecting the one from his nightmare, the one he's had nearly every night since his mother started ... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
11,59€

Sieben Minuten nach Mitternacht

Sieben Minuten nach Mitternacht

Patrick Ness, Siobhan Dowd, cbj (2013)
Mit Originalillustrationen

Ein zutiefst bewegender Roman über den Umgang mit dem Verlust eines geliebten Menschen. Zobraziť viac

🍎 Vypredané
14,50€