📚 Späť do školy so super zľavou!

Shelby Mahurin

Našli sme 3 titulov

Holubice a had

Shelby Mahurin, CooBoo (2020)
Navždy spojeni, aby se milovali, ctili... nebo shořeli.

Louise le Blancová před lety uprchla od všeho, co znala, a skryla se v ulicích Cesarine. Odvrhla svou magii a začala přežívat jen díky tomu, co se jí podařilo ukrást. Čarodějnice jako Lou tady lidi loví. Bojí se jich. A upalují je. Reid Diggory... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,99€
13,01€

Holubice a had

Holubice a had (e-kniha)

Navždy spojeni, aby se milovali, ctili… nebo shořeli. První ze dvou dílů čarodějnické fantasy. Louise před lety uprchla od čarodějného společenství a skryla se v ulicích Cesarine. Avšak lidé tady čarodějnice loví. Bojí se jich. Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
7,60€

Serpent & Dove

Bound as one, to love, honor, or burn. Book one of a stunning fantasy duology, this tale of witchcraft and forbidden love is perfect for fans of Kendare Blake and Sara Holland... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 12 dní.
12,64€
11,76€