📚 Horúce knižné zľavy

Keith Stuart

Našli sme 8 titulov

Chlapec z kociek

Chlapec z kociek

Keith Stuart, Plus (2017)
Neuveriteľne silný príbeh otca a jeho autistického syna, ktorý si k sebe našli cestu vďaka počítačovej hre. Alexovi sa...

Alexovi sa rozpadá život. Svoju ženu Jody miluje a takisto aj svojho autistického syna Sama, ale nedokáže uniesť každodennú realitu Samovej „inakosti“ a problémy, ktoré ich dusia. Opustí rodinu, navyše stratí prácu a ocitne sa tak úplne na dne. Po čase... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
12,99€

Chlapec z kociek (e-kniha)

Keith Stuart, Plus (2017)
Život nie je vždy len hra, ale hry nám pomáhajú žiť

Alexovi sa rozpadá život. Svoju ženu Jody miluje a takisto aj svojho autistického syna Sama, ale nedokáže uniesť každodennú realitu Samovej „inakosti“ a problémy, ktoré ich dusia. Opustí rodinu, navyše stratí prácu a ocitne sa tak... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
7,80€
7,64€

Kluk z kostek

Keith Stuart, Plus (2017)
Neuvěřitelně silný příběh otce a jeho autistického syna, kteří k sobě našli cestu díky počítačové hře. Alex svou ženu...

Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
12,08€

Kluk z kostek (e-kniha)

Keith Stuart, Plus (2017)

KNIHA O AUTISMU, MINECRAFTU A RODIČOVSTVÍ Alexovi se rozpadá život. Musí odejít od rodiny, protože si vůbec nerozumí se svým autistickým synem Samem a jeho žena Jody už s ním nedokáže dál žít. Navíc přijde o práci a ocitne se... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,02€
7,86€

A Boy Made of Blocks

Keith Stuart, Sphere (2016)
A beautiful, funny and most of all uplifting story of family and love, perfect for fans of The Rosie Project, David Nicholls...

Alex loves his wife Jody, but has forgotten how to show it. He loves his son Sam, but doesn't understand him. He needs a reason to grab his future with both hands... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
10,18€

Days of Wonder

'A story of life, love and hope - the perfect antidote to today's world. Phenomenal'CLARE MACKINTOSHThe incredible, life-affirming new novel by the author of the Richard & Judy Book Club Bestseller A Boy Made of Blocks for fans of Matt Haig and Jojo M Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,50€
9,77€

A Boy Made of Blocks

Discover a unique, funny and moving debut that will make you laugh, cry and smile. Meet thirtysomething dad, AlexHe loves his wife Jody, but has forgotten how to show it. He loves his son Sam, but doesn't understand him. Something has to change. And he n Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
16,95€
15,76€

Days of Wonder

Days of Wonder

Keith Stuart, Sphere (2018)
The most magical and moving book of the year

The most magical and moving book of the year Zobraziť viac

🍎 Vypredané
17,50€