Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Jeffrey Brown

Našli sme 11 titulov

Star Wars Jediská akadémia [SK]

Jeffrey Brown, Egmont SK (2016)
Roan celý svoj život plánoval, že pôjde do školy pre pilotov ako všetci jeho kamaráti. Na jeho veľké sklamanie ho však...

Roan celý svoj život plánoval, že pôjde do školy pre pilotov ako všetci jeho kamaráti. Na jeho veľké sklamanie ho však neprijali! Namiesto toho sa objavil malý zelený škriatok menom Yoda a pozval ho na Jediskú akadémiu... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
9,90€
9,21€

Star Wars - Jediská akademie (Jeffrey Brown)

Jeffrey Brown, Egmont ČR (2016)
Roan si celý život plánoval, že půjde na školu pro piloty jako ostatní jeho kamarádi - jenže ho na ni nepřijali! Místo toho...

Roan si celý život plánoval, že půjde na školu pro piloty jako ostatní jeho kamarádi – jenže ho na ni nepřijali! Místo toho se objevil malý zelený skřítek jménem Yoda a pozval ho na Jediskou akademii. Roan se tak ocitne v jedné škole s lidmi, kteří se... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
2,79€
2,59€

Star Wars Jediská akadémia Návrat Padawana [SK]

Jeffrey Brown, Egmont SK (2016)
Roan celý svoj život plánoval, že pôjde do školy pre pilotov ako všetci jeho kamaráti. Na jeho veľké sklamanie ho však...

Roan si myslel, že druhý rok na Jediskej akadémii zvládne ľavou zadnou. A zo začiatku to tak naozaj bolo. Zostavil senzačného robota, zvládol exkurziu na ľadovú planétu a darilo sa mu vyhýbať Gammyho kuchárskym výtvorom. Ale potom sa všetko akosi... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 3 dni.
9,90€
9,21€

Darth Vader and Son (Brown, Jeffrey)

Jeffrey Brown, Chronicle Books (2012)
What if Darth Vader took an active role in raising his son? What if 'Luke, I am your father' was just a stern admonishment...

What if Darth Vader took an active role in raising his son? ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
13,74€
12,78€

Darth Vader and Family 2020

Jeffrey Brown, Chronicle Books (2019)
Family Wall Calendar

Celebrate an eventful year with Darth Vader™ and his rebellious kids, young Luke and little Leia. With columns for recording daily happenings of five family members―plus a fold-down pocket for keeping track of all those easy-to-lose ... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
13,90€

Darth Vader and Friends Four Mini Eco-Journal (Jeffrey Brown)

Jeffrey Brown, Chronicle Books (2015)
Chronicle Books: Keep track of important info in these pocket-sized, eco-friendly journals featuring adorable new Star Wars...

Keep track of important info in these pocket-sized, eco-friendly journals featuring adorable new Star Wars best friend illustrations by artist Jeffrey Brown... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,50€
7,48€

Star Wars - Jediská akademie - Návrat Padawana (Jeffrey Brown)

Jeffrey Brown, Egmont ČR (2016)
Roan si myslel, že druhý rok na Jediské akademii bude brnkačka a taky byla ze začátku. Sestavil suprového robota, byl na...

Roan si myslel, že druhý rok na Jediské akademii bude brnkačka a taky byla… ze začátku. Sestavil suprového robota, byl na exkurzi na ledové planetě a dařilo se mu vyhýbat Gammyho kuchařským výtvorům. Ale pak se všechno nějak zamotalo!... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
2,79€
2,59€

Return of the Padawan (Jedi Academy) (Jeffrey Brown)

Jeffrey Brown, Scholastic (2015)
Scholastic Press: Perfect for fans of STAR WARS or comic-book fiction such as CAPTAIN UNDERPANTS. Story and illustration are...

Perfect for fans of Star Wars or comic-book fiction such as Captain Underpants. Story and illustration are combined within this fun graphic novel. After surviving his first year at Jedi Academy, Roan thought his second year would be a breeze.... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,50€
7,91€

Goodnight Darth Vader (Jeffrey Brown) (Hardcover)

Jeffrey Brown, Chronicle Books (2014)
Chronicle Books: It's bedtime in the Star Wars galaxy and Darth Vader's parenting skills are tested anew in this delightful...

It's bedtime in the Star Wars galaxy, and Darth Vader's parenting skills are tested anew in this delightful follow-up to the breakout New York Times bestsellers Darth Vader™ and Son and Vader's™ Little Princess... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,50€
14,42€

The Flat Stanley Collection

Six classic stories about everybody's favourite flat boy in one big bind-up collection - It's Jeff Brown's Flat Stanley. Flat Stanley Amazing things can happen when you're flat! Invisible Stanley Stanley is not flat, but he is invisible.... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
15,71€
14,61€

Darth Vader and Son 2020 Wall Calendar

Enjoy a year full of hijinks and life lessons with Darth Vader™ as he rules the Galactic Empire while keeping an eye on his mischievous son Luke... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
13,90€