📚 Späť do školy so super zľavou!

Dominic Nolan

Našli sme 5 titulov

Žena bez minulosti

Žena bez minulosti (e-kniha)

Detektiv Abigail Boonová se probere vedle mrtvé dívky a nepamatuje si vůbec nic. Po čtyřech dnech ji najdou zmatenou. Trpí amnézií a její muž a syn jsou jí cizí. Zcela ztracená ve svém vlastním životě si uvědomí, že se potřebuje... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
10,40€

Minulý život

Minulý život (e-kniha)

Dominic Nolan, Ikar (2019)
Vybavuje sa jej len jedna spomienka. Tá najhoršia.

Detektívka Abigail Boone je nezvestná štyri dni, keď ju konečne nájdu, zmätenú a zranenú. Trpí stratou pamäti a pre zúfalého manžela a syna je zrazu úplne cudzia. Stráca sa vo vlastnom živote a nenachádza žiadnu stopu... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
9,70€

Žena bez minulosti

Detektiv Abigail Boonová se probere vedle mrtvé dívky a nepamatuje si vůbec nic. Po čtyřech dnech ji najdou zmatenou. Trpí amnézií a její muž a syn jsou jí cizí. Zcela ztracená ve svém vlastním životě si uvědomí, že se potřebuje vrátit k případu... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 5 dní.
16,87€
15,69€

Minulý život

Dominic Nolan, Ikar (2019)
Vybavuje sa jej len jedna spomienka. Tá najhoršia.

Detektívka Abigail Boone je nezvestná štyri dni, keď ju konečne nájdu, zmätenú a zranenú. Trpí stratou pamäti a pre zúfalého manžela a syna je zrazu úplne cudzia. Stráca sa vo vlastnom živote a nenachádza žiadnu stopu... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
12,93€

Past Life

From a blistering new voice in crime fiction, Past Life is a daringly original and razor-sharp debut perfect for fans of Susie Steiner, Ian Rankin and Joseph Knox. Waking up beside the dead girl, she couldn't remember anything. Who she was... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,50€
17,21€