📚 Horúce knižné zľavy

LEGO® Friends 41683 Lesné jazdecké stredisko

LEGO (2021)

🍌 Odosielame o 8 dní.
64,99€

Doprajte milovníkom zvierat možnosť zahrať sa na postavy so stavebnicou lesného jazdeckého strediska (41683) zo série LEGO® Friends. Tento trojposchodový ranč je plný prvkov, doplnkov a figúrok, ktoré rozvíria neobmedzené nápady na vymýšľanie príbehov a hier so zvieratkami.

Nasadni do sedla a hor sa za zábavou v prírode Deti sa môžu pridať k Mii, Savannah, jej vodiacemu psovi Goldie a bratovi Kevinovi pri skúmaní lesného prostredia na koňoch. V LEGO Friends ranči sa môžu potom postarať o kone alebo si oddýchnuť v lesnom domčeku, ktorý má vlastnú kuchynku, spálňu a jedáleň. Zábavné príbehy pokračujú aj vonku pri táboráku, kde si môžu opiecť marshmallow.

Set sa navyše dodáva s kopou doplnkov, ktoré podnietia tvorivé hry, a druhé poschodie je odnímateľné, aby sa doň dalo ľahko dostať. Tvorivé darčeky, ktoré deťom umožňujú objaviť svoje záujmy Od vedy cez techniku a umenie až po prírodu, každá LEGO Friends postavička sa zaujíma o čosi iné.

Predstavte deťom dievčatá z mestečka Heartlake, kde sa môžu skamarátiť s osôbkami, s ktorými spoločne objavia svoje záujmy.

Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 7+ Katalógové číslo: 41683

Zaradené v kategóriách