📝Späť do školy s kráľovskou cenou

LEGO® Friends 41682 Škola v mestečku Heartlake

LEGO (2021)

🍌 Odosielame o 8 dní.
64,99€

Dajte deťom možnosť zahrať sa na dokonalý deň v škole so stavebnicou školy v mestečku Heartlake (41682). V tejto nádhernej budove si deti môžu vymýšľať vlastné vyučovanie, baviť sa s kamarátmi, zúčastniť sa obľúbených hodín a zahrať sa na učiteľa.

Realistická miniatúra školy Na dvoch poschodiach tohto modelu sa nachádza laboratórium s mikroskopom a lienkou, ktorú môžu deti skúmať, triedy na hodiny umenia, herectva a hudby s truhlicou s tvorivými kostýmami a celou zbierkou hudobných nástrojov. Deti si môžu užiť voľný čas s kamarátmi v jedálni, ktorá má stoly a jedlo.

Nechýba ani chodba so skrinkami a výstavnou trofejou. Štýlové hračky pre deti, ktoré zbožňujú realistické hry Tento set obsahuje 2 LEGO Friends postavičky a figúrku učiteľa, s ktorými si deti môžu vymýšľať vlastné tvorivé školské hodiny. Prípadne môžu pomôcť novému žiakovi Julianovi a ukázať mu školu.

LEGO® Friends stavebnice deťom ponúkajú vzrušujúci zážitok z hier a stavania, v ktorých sa deti môžu zahrať na realistické situácie.

Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 6+ Katalógové číslo: 41682

Zaradené v kategóriách