📚 Horúce knižné zľavy

LEGO® Friends 41681 Kempovanie v lese

LEGO (2021)

🍌 Odosielame o 8 dní.
44,99€

Dajte malým staviteľom možnosť objaviť svoju lásku k prírode prostredníctvom LEGO® Friends stavebnice Kempovanie v lese (41681). Tento set ponúka množstvo prvkov, ktoré dodávajú voľnosť tvorivosti a otvárajú možnosti kreatívnych hier v prírode.

Toľko možností, ako sa hrať Pod strechou tohto pestrofarebného karavana sa to len hemží prvkami, ktoré deti môžu objavovať. Prednú časť strechy možno ľahko odpojiť a ľahko sa tak dostať za volant, zatiaľ čo hlavná strecha má pánty, aby si deti mohli z karavanu ľahko vybrať spacáky a užiť si kempovanie pod holým nebom.

LEGO loďka má kormidlo a pohyblivé plachty pre skutočne realistické a dobrodružné plavby a nechýba ani krásne jazierko, za ktorým sa týčia hory, aby deti mohli stráviť príjemné chvíle skúmaním prírody.

Okrem toho sa môžu deti skamarátiť s medvedíkom čistotným! Skvelá spoločnosť na tvorivé cesty Pomôžte malým staviteľom objavovať svoje záujmy prostredníctvom LEGO Friends stavebníc. Dodávajú sa so spriaznenými postavami a zvieracími kamarátmi, ktoré sa k deťom pridajú na ich fantastických dobrodružstvách.

Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 7+ Katalógové číslo: 41681

Zaradené v kategóriách