Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Rooibos Vanilla

Bylinný čaj, 20 porcií

Eilles • Edícia Eilles

🍎 Vypredané
7,12€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

V našej ponuke nájdete aj exkluzívnu kolekciu za výnimočnú cenu : Dukanova diéta v 350 receptoch + Rooibos Vanilla

Čaj rooibos pochádza z Afriky a jeho názov znamená červený ker. Vyrába sa priamo z dreva tohto kra a na čiernom kontinente si získal mimoriadnu obľubu už pred dvoma storočiami. Čaj obsahuje mnoho minerálov a vitamínov, avšak na rozdiel od klasických čajov nemá v sebe kofeín. I napriek tomu vie vynikajúco osviežiť, je antidepresívny, močopudný, pomáha pri diétach, zlom trávení, znižuje hladinu cukru v krvi aj vysoký krvný tlak a zvnútra priaznivo vplýva na našu pleť. Vysoké množstvo flavonoidov z neho robí vynikajúci antioxidant, čím pomáha pleti ostať dlhšie mladšou a sviežejšou. Uspokojí váš mlsný jazýček a ochráni pred zbytočným naberaním kalórií.

Viac tu: http://www.schudnut-ako.meu.zoznam.sk/caje-na-chudnutie/
Juhoafrický červený krík s obľúbenou vanilkovou arómou – trendový nápoj bez kofeínu.

Čaje Eilles vyžadujú starostlivosť, ktorú môžu zabezpečiť len ľudské ruky, preto sa pri pestovaní čaju Eilles stále pracuje tradičným spôsobom. Ručné spracovanie zahŕňa týchto 6 krokov: zber, vädnutie, rolovanie, fermentovanie (len čierny čaj), sušenie a triedenie. Všetky druhy si tak zachovávajú svoju charakteristickú chuť a vysokú kvalitu. Do svojho sortimentu sme pre Vás vybrali tie najušľachtilejšie a najaromatickejšie druhy.

Originálna tkanina a dômyselný tvar umožňujú vytvoriť sypanému čaju potrebný priestor pre najväčší kontakt s vodou a rozvinutie jednotlivých lístkov. TEA DIAMOND je jednoduchý na prípravu a zaujme každého nielen svojím vzhľadom, ale i vynikajúcou chuťou tých najkvalitnejších zmesí.

Rozmer: 103×93 mm Váha: 20x2,5g Balenie: krabička

Zaradené v kategóriách