📚 Horúce knižné zľavy

LEGO Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0

LEGO (2020)

🍌 Odosielame o 7 dní.
66,68€

Vezmite do rúk pár LEGO® Minecraft™ kociek z kreatívneho boxu a vytvorte si svoje vlastné Minecraft dobrodružstvá!

Držte sa návodu a vytvorte parádny zámok alebo rušnú farmu, prípadne si vytvorte inú super scénu celkom podľa seba. Pridajte sa k postavám menom Steve a Alex a zažite napínavé príbehy s Creeperom, prasiatkom a zombie.

Zahájte útok TNT, utekajte preč od Creepera... a objavujte nekonečné možnosti okamžitej hry podľa vlastných predstáv a vo svete Minecraftu.Stavebnica LEGO® Minecraft™ Kreatívny box 3.0 (21161) prináša dobrodružný svet Minecraftu do toho skutočného, a to spolu s rozmanitou sadou LEGO stavebných kociek a dielikov.
Parádna detská stavebnica pre hráčov Minecraftu Kreatívny box prekypuje minecraftovskými nápadmi a inšpiráciou.

S populárnymi postavami z hry – Stevom, Alex, Creeperom, prasiatkom a zombie – a kopou zábavných funkcií – od výbuchu TNT až po konfrontáciu s Creeperom – prináša táto stavebnica dobrodružstvá zo sveta Minecraft do skutočného života!
Interaktívny návod Návod Instructions PLUS je interaktívny sprievodca pre inteligentné zariadenia nachádzajúci sa v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instruction s návodmi na stavanie. Využite funkciu priblíženia či otočenia, ktorá umožní deťom užiť si pri samostatnom stavaní zámku a farmy kopec zábavy. Alternatívne stavby sú dostupné online.

  • Minecraft hry prenesené do skutočného života s LEGO kockami a figúrkami LEGO Minecraft stavebnice dávajú deťom do rúk nikdy sa nekončiacu kreatívnu hru. Táto parádna zbierka Minecraft stavebníc predstavuje hráčom celkom novú dimenziu fantazijných hier!
  • Prineste hráčom hry Minecraft™ kreatívne dobrodružstvá do skutočného sveta vďaka stavebnici Kreatívny box 3.0 (21161). Stavebnica je plná LEGO® Minecraft kociek a známych postáv, ktoré podporujú nekonečné možnosti fantazijnej hry!
  • Stavebnica obsahuje všetko, čo deti potrebujú k hre na dobrodružstvá zo sveta Minecraft™ v parádnom zámku, na rušnej farme či v akomkoľvek inom super prostredí, ktoré si vytvoria. A popri tom môžu objavovať nové a nové spôsoby, ako sa svoju obľúbenú hru hrať.
  • LEGO® Minecraft™ Kreatívny box 3.0 je skvelým narodeninovým darčekom pre hráčov vo veku 8 a viac rokov. Či už sa budú hrať sami alebo v skupine, stavebnica im poskytne nekonečné možnosti okamžitej Minecraft zábavy.
  • Zámok meria vyše 18 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky, farma meria vyše 16 cm na výšku, 26 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Stavebnica tak poskytuje Minecraft™ zábavu naozaj epických rozmerov.
  • Táto Minecraft™ stavebnica v štýle „postav a hraj sa“ nepotrebuje žiadne batérie. Zábavu poháňa iba detská predstavivosť – zábava tak nikdy nekončí.
  • Tlačený návod je super, avšak digitálny návod Instructions PLUS je NEPREKONATEĽNÝ! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu aj malí stavitelia približovať, otáčať a vizualizovať svoj model a vytvárať si svoj vlastný Minecraft™ svet.
  • Sady LEGO® Minecraft™ kombinujú online zážitok zo sveta Minecraft s vlastnoručným stavaním. Tieto sady s detailnými modelmi, prvkami a postavami a s kopou zábavných funkcií poskytujú hráčom celkom novú dimenziu Minecraft zábavy.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 8+ Rozmer: 470×285 mm Katalógové číslo: LG21161

Zaradené v kategóriách