📚 Viac ako 60 000 kníh doručíme do Vianoc!🎄

LEGO DUPLO 10930 Buldozér

LEGO (2020)

🍎 Vypredané
9,19€

Sledujte svojho malého robotníka na stavbe, ako vie používať jemnú motoriku pri jazde buldozérom na stavenisko a ako dvíha a spúšťa balvan v radlici. Pozrite sa – ten balvan sa začína lámať! S týmto parádnym pohyblivým buldozérom s figúrkou robotníka sa deti učia, ako prekonávať výzvy a plniť úlohy. Vďaka nemu je hra plná nápadov a praktických úloh a stále je čo objavovať.Stavebnica Buldozér zo série LEGO® DUPLO® (10930) podnecuje vašich najmenších k stavaniu a demolovaniu a prináša im radosť z hry s nekonečnými možnosťami. Pri hraní príbehov na stavbe s touto funkčnou hračkou rozvíjajú svoje fyzické a kognitívne zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život!
Robotník na stavbe a hračkárske vozidlo pre deti Tento parádny pohyblivý buldozér s figúrkou robotníka na stavbe v reflexnej veste prináša batoľatám a rodičom skvelú možnosť fungovať ako tím. Deti si pri jazdení s nákladiakom na stavenisko a dvíhaní balvanov v radlici budujú jemnú motoriku. Ale pozor, buďte opatrní, ten balvan by sa mohol kedykoľvek rozlomiť.
 • Hľadáte pre svojich najmenších tú najlepšiu kreatívnu stavebnicu? Vďaka širokej škále stavebníc v sérii LEGO DUPLO môžu rodičia spolu so svojimi predškolákmi prežiť množstvo vzácnych chvíľ. Súpravy v sérii LEGO DUPLO boli navrhnuté tak, aby dokonale napĺňali narastajúce potreby detí – prinášajú rozvíjajúcu hru, ktorá podporuje schopnosť sebavyjadrenia a učenia.
 • Pri hraní príbehov zo staveniska so stavebnicou Buldozér (10930) zo série LEGO® DUPLO® batoľatá zapájajú svoju predstavivosť a zároveň sa u nich budujú zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život!
 • Obsahuje parádny pohyblivý buldozér s ručne ovládanou zdvíhacou radlicou, rozlamovací balvan, výstražnú značku na cestu a figúrku robotníka na stavbe v reflexnej veste.
 • Rodičia a opatrovníci môžu spolu so svojím malým staviteľom zapojiť predstavivosť a hrať sa na postavy. Zároveň sa u detí pri riadení nákladiaku a naberaní balvanov rozvíja jemná motorika.
 • Ak chcete svojim najmenším ponúknuť najlepšiu hračku napĺňajúcu ich narastajúce potreby, pohyblivý buldozér zo série LEGO® DUPLO® sa skvelo hodí ako darček pre malých milovníkov vozidiel a fanúšikov stavbárskej tematiky vo veku od 2 rokov.
 • Buldozér meria vyše 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, čo sú ideálne rozmery, ak plánujete túto hru plnú fantázie prenášať so sebou, kamkoľvek s deťmi pôjdete. Ak chcete zažiť ešte viac zábavy, súpravu môžete skombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO® DUPLO® Construction.
 • Táto praktická stavebnica si nevyžaduje žiadne batérie. Buldozér zo série LEGO® DUPLO® poháňa len detská predstavivosť, takže pracuje bez prestania!
 • Z nápadov a inšpirácií v jednoduchom návode deti a rodičia ihneď po vybalení zo škatule zistia, ako môžu túto všestrannú hračku čo najviac využiť na zábavu a rozvoj zručností.
 • Všetky stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® obsahujú známe scény, zábavné postavičky a dieliky, s ktorými sa ľahko zaobchádza. To všetko napomáha u predškolákov k naštartovaniu ich predstavivosti cez stavanie, učenie sa a hry s nekonečnými možnosťami.
 • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
 • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky zo stavebníc v sérii LEGO® DUPLO® necháva padať, zahrieva ich, stláča, skrúca a analyzuje, aby sa uistila, že všetky hračky pre malých staviteľov spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: LG10930 Rozmer: 185×135 mm

Zaradené v kategóriách