❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Naj... PLANÉTA ZEM v pohybe - Anne-Sophie Baumann, Pierrick Graviou

Naj... PLANÉTA ZEM v pohybe


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 7%
21,30€

Najväčšia a najprepracovanejšia ilustrovaná kniha s pohyblivými prvkami o planéte Zem. Ponúka ti dlhé hodiny hrania a objavovanie.

Preskúmaj úchvatné a veľmi prepracované stránky, pri ktorých otáčaní sa doslova tají dych. Vystúp po oblohe až do výšky 12 000 metrov, roztvor stránku a nechaj vzniknúť pohoria, zisti, ako sa pohybovali tektonické dosky, nahliadneme do samotného jadra planéty. Pozri sa, ako človek mení krajinu a využíva jej zdroje na získanie potravy, energie a nerastného bohatstva. Ako sa žije v rôznych častiach našej planéty - odklop okienka a zisti, aké rozdiely panujú v jednotlivých podnebiach na Zemi. Táto kniha typu Naj ... obsahuje viac ako 45 pohyblivých častí pre názorný zážitok z našej krásnej planéty, ktorá nás nikdy neprestane fascinovať a ktorú treba chrániť. Kniha je ručne vyrobená; aby pohyblivé prvky dlho vydržali, vyžaduje jemnejšie zaobchádzanie.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 4+ Rozmer: 255×335 mm ISBN: 9788056705070 Počet strán: 18 Väzba: leporelo

Zaradené v kategóriách