📚 Aktuálne knižné zľavy

Hrejivý plyšový snehuliak - Snuggables

Hrejivý plyšový snehuliak - Snuggables

30 cm

Hollywood (2018)

🍌 Odosielame o 9 dní.
12,99€
Zľava 7%
12,08€

Predstavujeme Vám kolekciu plyšových hrejivých zvieratiek - Snuggables, ktoré sa zohrievajú v mikrovlnnej rúre. Dokážu uľaviť od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška a za chladných nocí zohrejú studenú posteľ. Vďaka 100% prírodnej náplni z ľanových semienok a levandule príjemne voňajú a majú ukľudňujúce a relaxačné účinky. Detská hračka môže byť príjemným darčekom nielen pre deti ale aj pre dospelého - levanduľa prekrásne vonia a uvoľňuje pred spaním a napomáha odpočinku.

Od ostatných hrejivých zvieratiek sa líšia tým, že sa zohrieva len samotné vonné vrecúško. Vonkajší plyšový obal je tak možné prať pri 40°C.

Vrecúško sa vkladá do plyšáčika na jeho zadnej strane. Zvieratko sa uzatvára na suchý zips. Plyšáčik je vhodný pre detičky od 3 rokov. Produkt spĺňa bezpečnostné normy a je vyrobený z kvalitných materiálov.


Použitie:
Na zahriatie: Plyšovú hračku vložíme do mikrovlnnej rúry na 1 minútu a môžete sa tešiť z príjemného tepla až na 2 hodiny (v závislosti na okolitej teplote prostredia).
Pre prevoňané miestnosti: Umiestnite zvieratko vedľa radiátora a užívajte si ukľudňujúcu a harmonizujúcu levanduľovú vôňu.
Pre ochladenie: Vložte plyšáka do igelitového alebo mikrotenového vrecka a dajte ho schladiť do mrazničky.

Presný návod aj bezpečnostné pokyny sú súčasťou balenia.

Rok vydania: 2018 Katalógové číslo: 123853

Zaradené v kategóriách