Nové októbrové knižné zľavy sú TU!

Španielčina pre samoukov + MP3 Audio CD

Dobrá správa pre všetkých, ktorí sa chcú učiť španielsky, ale nenašli pre seba tú správnu učebnicu. Španielčina pre samoukov...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,99€
Zľava 15%
14,44€

📚Prečítaná za 11,04€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Dobrá správa pre všetkých, ktorí sa chcú učiť španielsky, ale nenašli pre seba tú správnu učebnicu. Španielčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú naučiť po španielsky rýchlo, ľahko a zábavnou formou. Hrdinovia knihy vás prevedú všetkými úskaliami španielskej gramatiky a odhalia vám aj krásu hovorovej reči.
Pri čítaní príbehu Juraja, ktorý v Španielsku nachádza viac, ako čakal, pritom nebudete mať dojem, že sa učíte - španielčina sa vám jednoducho dostane pod kožu. Zaujímavé články a živé dialógy sú zdrojom pestrej slovnej zásoby, prehľadné a zrozumiteľné vysvetlenia jednoduchou cestou k poznaniu španielskej gramatiky.
Autor knihu ochutil aj zaujímavými faktami o Španielsku a Hispánskej Amerike. Po jej zvládnutí bude čitateľ - samouk či študent, ktorý ju prechádza s učiteľom, kompletne vyzbrojený na komunikáciu v španielsky hovoriacej krajine.

Recenzie a kritiky

Príloha: MP3 audio CD Rok vydania: 2009 ISBN: 9788081091063 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 352 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina, španielčina

Zaradené v kategóriách