🚚 Pozor! Poštovné ZADARMO na všetky objednávky Zásielkovne

Kniha Španielčina pre samoukov + CD (Bohdan Ulašin) [SK] - Bohdan Ulašin

Španielčina pre samoukov + CD (Bohdan Ulašin) [SK]

Dobrá správa pre všetkých, ktorí sa chcú učiť španielsky, ale nenašli pre seba tú správnu učebnicu. Španielčina pre samoukov...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,99€
Zľava 7%
13,94€

Dobrá správa pre všetkých, ktorí sa chcú učiť španielsky, ale nenašli pre seba tú správnu učebnicu. Španielčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú naučiť po španielsky rýchlo, ľahko a zábavnou formou. Hrdinovia knihy vás prevedú všetkými úskaliami španielskej gramatiky a odhalia vám aj krásu hovorovej reči.
Pri čítaní príbehu Juraja, ktorý v Španielsku nachádza viac, ako čakal, pritom nebudete mať dojem, že sa učíte - španielčina sa vám jednoducho dostane pod kožu. Zaujímavé články a živé dialógy sú zdrojom pestrej slovnej zásoby, prehľadné a zrozumiteľné vysvetlenia jednoduchou cestou k poznaniu španielskej gramatiky.
Autor knihu ochutil aj zaujímavými faktami o Španielsku a Hispánskej Amerike. Po jej zvládnutí bude čitateľ - samouk či študent, ktorý ju prechádza s učiteľom, kompletne vyzbrojený na komunikáciu v španielsky hovoriacej krajine.

Príloha: MP3 audio CD Jazyk: slovenský, španielský Rok vydania: 2009 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788081091063 Počet strán: 352 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách