🔥Horúca správa: Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Hra LEGO Friends 41382 Adventný kalendár

LEGO Friends 41382 Adventný kalendár

LEGO (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,99€

Odpočítavaj si dni do Vianoc s kamarátmi z mestečka Heartlake! Pomôžte svojim malým staviteľom pripraviť sa na Vianoce so súpravou LEGO® Friends 41382 Adventný kalendár. Pomaličky odpočítavajte s deťmi dni do Vianoc tak, že ich necháte každý deň otvoriť si jedno políčko. Za 24 dvierkami sú štýlové zostaviteľné darčeky charakteristické pre mestečko Heartlake. Či si ich vystavíš v izbe, alebo zavesíš na stuhe na stromček, všade vyčaria sviatočnú atmosféru. Obsahuje minibábiku Miu a taktiež 2 figúrky tučniakov a 2 figúrky robotov, škrečka a snehuliaka.

• Obsahuje minibábiku Miu a tiež figúrky snehuliaka, škrečka, 2 figúrky tučniakov a figúrky Zoba a Zobity.
• Obsahuje 24 darčekov na vyzdobenie izby alebo zavesenie na stromček. Obsahuje minibábiku Miu, 2 tučniakov, Zoba, Zobitu, koláčik, snehovú vločku, kolieskové korčule, perníkovú chalúpku, pouličnú lampu, vláčik, darčekové škatuľky, škrečka na saniach, stereo, čokoládovú tyčinku, lízanku, vianočný stromček, vysielačku, srdiečko, pančuchy, schránku na poštu, šijací stroj, vojaka – Luskáčika a imelo.
• Nechajte svoje dieťa precítiť vzrušenie zo stavania pri každej novej malej stavebnici s vianočnou tematikou.
• Darčeky s tematikou sviatkov vyzerajú úžasne vystavené v izbe alebo zavesené na stromčeku.
• Stavebnice na hranie z edície LEGO® Friends podnecujú pri hre predstavivosť a podporujú nápadité a zábavné stavanie.
• Táto súprava je súčasťou sveta LEGO® Friends, v ktorom žijú každodenní hrdinovia a kde sa dajú zažiť vzrušujúce príbehy z reálneho života."

Rok vydania: 2019 Katalógové číslo: 41382

Zaradené v kategóriách