❄️Novoročné knižné zľavy

Kniha Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili - Adele Faber, Elaine Mazlish

Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili

doma aj v škole


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,49€
Zľava 7%
7,90€

Viete, ako motivovať deti, aby sa rady učili a boli v škole úspešné? Chcete, aby deti spolupracovali, keď im niečo vysvetľujete, a aby nadobudli pocit zodpovednosti za svoje výkony? Všetko nájdete v tejto knihe!

Tento svetový bestseller je určený rodičom, ale aj pedagógom. Ukazuje im, ako môžu inšpirovať dieťa k sebadisciplíne, sebakontrole a k zázrakom v učení.

Pomocou jedinečnej komunikačnej stratégie a vďaka názornosti kreslených odporúčaných dialógov autorky dokázali rodičom i učiteľom naznačiť, ako riešiť každodenné problémy, ktoré sa môžu u detí vo vzťahu k učeniu vyskytnúť.

Autorky Adele Faber a Elaine Mazlish sú svetovo uznávané odborníčky na komunikáciu medzi rodičmi a deťmi. Ich knihy boli preložené do viac než dvadsiatich jazykov a predalo sa z nich vyše tri milióny výtlačkov. Po celom svete vedú semináre a v medziľudských vzťahoch pomáhajú aj dospelým.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 18+ Rozmer: 167×225 mm ISBN: 9788056611951 Počet strán: 200 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách