❄️Aktuálne knižné zľavy

Hra Mia a letný srdiečkový box

Mia a letný srdiečkový box

LEGO (2019)

🍎 Vypredané
7,99€

Táto súprava LEGO® Friends 41388 Mia a letný srdiečkový box obsahuje roztomilý hrad z piesku, ktorý Mia stavia pre korytnačie mláďa, aby sa s ním mohlo hrať. Je v Miiných farbách a obsahuje dekorovanú doštičku s menom v dizajne plážového uteráka. Vrchnák sa dá použiť na postavenie postavičiek, kým oni stavajú korytnačke provizórny domov. Vnútri škatule je podstavec s modrými doštičkami, ktorý vyzerá ako more. Nechajte svojich fanúšikov edície LEGO Friends predstavovať si Miu a korytnačku, ako sa potápajú po celodennom náročnom stavaní. Potom si môžu zabaliť predmety do darčekovej škatuľky v tvare srdca a bezpečne ju zavrieť vrchnákom pre zábavu na pláži aj na cestách. Tento srdiečkový box obsahuje zrozumiteľný návod a súčasťou je aj minibábika Mia a figúrka korytnačky.
• Táto súprava na hranie obsahuje minibábiku Miu a figúrku korytnačky.
• Obsahuje zostaviteľnú úložnú škatuľku v tvare srdca v Miiných farbách, dekorovanú doštičku s menom a tiež zostaviteľný hrad z piesku.
• LEGO® Friends doplnkové prvky v tejto súprave zahŕňajú mušľu a vlajku.
• Fanúšikovia edície LEGO® Friends si môžu dať všetky veci dovnútra roztomilej LEGO srdiečkovej škatuľky. Vezmi si ju so sebou na cesty a máš postarané o zábavu!
• Stavebnice z edície LEGO® Friends podnecujú pri hre predstavivosť a podporujú nápadité a zábavné stavanie.
• Deti si môžu vyskladať štýlový LEGO® srdiečkový box zo súprav 41384 Andrea a letný srdiečkový box, 41385 Emma a letný srdiečkový box, 41386 Stephanie a letný srdiečkový box a 41387 Olivia a letný srdiečkový box a tak spoznávať osobnosti všetkých kamarátok z mestečka Heartlake.
• Táto stavebnicová súprava je súčasťou sveta LEGO® Friends, v ktorom žijú každodenní hrdinovia a kde sa dajú zažiť vzrušujúce príbehy z reálneho života.
• Úložný srdiečkový box meria vyše 3 cm na výšku, 7 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ Katalógové číslo: 41388

Zaradené v kategóriách