Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra LEGO Star Wars 75247 Povstalecká stíhačka A-Wing

LEGO Star Wars 75247 Povstalecká stíhačka A-Wing

LEGO (2019)

🍌 Odosielame o 5 dní.
12,49€

Dovoľte svojmu dieťaťu, aby sa ponorilo do napínavých LEGO Star Wars dobrodružstiev prostredníctvom zberateľského modelu 75247 Stíhačka Rebelov A-Wing Starfighter. Táto bezpečná náučná LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku. Ponúka rotačné blastery a otvárací kokpit, ako aj priestor pre pilota stíhačky A-wing, ako aj špeciálnu kocku na začatie stavania, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si hrdosť zo stavania na vlastnú päsť. Táto stavebnica obsahuje aj mini obslužnú stanicu, aby bola stíhačka A-wing vždy pripravená do akcie, a signalizačné prvky pre priateľského droida C-3PO, ktorý loď odštartuje do ďalšej misie pre Rebelov! Priložený jednoduchý návod na stavanie a hranie pomôže vášmu dieťaťu pochopiť účel stavebných krokov a budovať jeho predstavivosť a sebavedomie, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní z LEGO kociek v okamžite rozpoznateľnom prostredí sveta Star Wars. Obsahuje 2 minifigúrky.

• Stavebnice LEGO 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a jednoduché pre deti už od predškolského veku a pomáhajú im rozvíjať istotu vďaka jednoduchým stavebným krokom pre dokonalý úvod do stavania LEGO modelov.
• Obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigúrky: pilota stíhačky A-Wing a legendárneho droida C-3PO.
• Stavebnica obsahuje ľahko postaviteľnú stíhačku A-wing Starfighter a mini obslužnú stanicu so zábranou, hasákom a ďalšími drobnosťami.
• A-wing podľa filmového trháku Star Wars: Nová nádej obsahuje otvárací kokpit pre usadenie pilota, ako aj kocku na začatie stavania, aby sa vaše dieťa mohlo rýchlo pustiť do stavania a hrania v napínavom prostredí LEGO Star Wars.
• Obsahuje tiež blasterovú pištoľ pilota A-wing a signalizačné prvky pre C-3PO, aby mohol A-wing navádzať.
• Stavebnice LEGO 4+ boli predtým označované ako LEGO Juniors a sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO pre tvorivé stavanie.
• Ideálny darček pre deti od predškolského veku.
• Vďaka stavebniciam LEGO 4+ dieťa spoznáva hromadu obľúbených filmov, televíznych postavičiek a hrdinov.
• Dá sa kombinovať so stavebnicou 75235 Stíhačka X-Wing Starfighter: Prelet štrbinou a 75237 Útok TIE Fighteru 4+ pre nové dobrodružstvá so stavebnicami Star Wars plné zábavy.
• Loď LEGO Star Wars A-wing meria vyše 6 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.

Rok vydania: 2019 Výrobca: 75247

Zaradené v kategóriách