Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra LEGO Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslava

LEGO Disney Princess 41162 Ariel, Aurora, Tiana a ich kráľovská oslava

LEGO (2019)

🍌 Odosielame o 3 dni.
41,66€

Stavebnica LEGO l Disney 41162 Kráľovská oslava s Ariel, Šípkovou Ruženkou a Tianou je špeciálny set s 3 kultovými Disney princeznami venovaná 3 významným výročiam štúdia Disney: 60. výročie Šípkovej Ruženky od Disney, 30. výročie Malej morskej víly od Disney a 10. výročie filmu Princezná a žabiak od Disney. Obsahuje malú hradnú vežičku pre princeznú so špirálovitým schodiskom do komnaty Šípkovej Ruženky a s balkónom s otáčajúcou sa podlahou, Arielin mušľový trón a koč s delfínmi, a tiež Tianinu reštauráciu s malou kuchyňou a priestorom na stolovanie. Ide o dokonalú súpravu pre fanúšikov Disney princezien, kde môžu popustiť uzdu svojej fantázii a použiť modulárne modely, ktoré sa dajú ľahko presúvať a vymieňať v rámci stavebnice, alebo zapojiť do ďalšej kompatibilnej stavebnice LEGO l Disney Princess a stavať si tak vlastné výtvory.

• Zahŕňa minibábiky Šípkovej Ruženky, Ariel a Tiany, ako aj 3 LEGO zvieracie figúrky: veveričku, delfína a žabu.
• Obsahuje hradnú vežu Šípkovej Ruženky s 2 komnatami, špirálovitým schodiskom a balkónom s otáčajúcou sa podlahou, Arielin podvodný trón a koč ťahaný delfínmi, ako aj Tianinu reštauráciu s otváracou rúrou na pečenie a priestorom na stolovanie.
• Doplnky obsahujú kefu na vlasy, mašľu do vlasov, 3 čelenky, hracie dlaždice, ružu, kuchynský kútik, croissant, čerešne a tortu.
• Dokonalá skladacia hracia súprava Disney Princess pre nekonečné hry plné fantázie, ktorá pripomína špeciálne výročia filmov Šípková Ruženka, Malá morská víla a Princezná a žabiak.
• Prispôsob si skladaciu hračku Disney Princess vydanú k špeciálnemu výročiu vďaka jednoducho vymeniteľným a pohyblivým častiam modelov.
• Kombinuj, vymieňaj a spájaj tento model s inými kompatibilnými stavebnicami LEGO l Disney a poskladaj si svoje vlastné vysnené scény.
• Hradná veža Šípkovej Ruženky meria vyše 23 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
• Arielin koč ťahaný delfínmi meria vyše 3 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
• Tianina reštaurácia meria vyše 13 cm na výšku, 6 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2019 Výrobca: 41162

Zaradené v kategóriách