🔥Horúca správa: Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Hra LEGO Creator - Pretekárske lietadlo

LEGO Creator - Pretekárske lietadlo

LEGO (2019)

🍌 Odosielame o 7 dní.
29,99€

Vychutnávaj si letecké dobrodružstvá v historickom štýle s Pretekárskym lietadlom v klasickom dizajne zo stavebnice 31094 od LEGO Creator 3 v 1. Spoznáš ho podľa modro-bielo-žlto-červenej farebnej kombinácie so samolepkami s pretekárskym motívom. Lietadlo má viditeľný motor s detailnými prvkami rúrok a valcov, pripevnený podvozok, veľkú lietadlovú vrtuľu, zalamovacie krídla v športovom dizajne a nastaviteľné výškové kormidlá na chvoste. Táto ohromujúca hračka lietadla taktiež obsahuje otvárateľný kokpit. Nájdeš tu aj figúrku pilota v leteckej kombinéze s potlačou a prilbu. So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 získate 3 rôzne variácie na zostavenie a hranie sa. Ak si chceš užiť ešte viac akcií a dobrodružstiev vo vzduchu, zostav si túto hračku vrtuľového lietadla a potom ju pretvor na helikoptéru alebo stíhačku.

• Vychutnaj si 3 staviteľské alternatívy s touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1. Ak si chceš užiť ešte viac akcií vo vzduchu, zostav si toto pretekárske lietadlo a potom ho prestav na výkonnú helikoptéru alebo rýchlu stíhačku s rotujúcimi pomocnými raketami.
• Pretekárske lietadlo obsahuje viditeľný motor s rúrkami a valcami, pripevnený podvozok, veľkú točiteľnú leteckú vrtuľu, zalamovacie krídla, otvárateľný kokpit, nastaviteľné výškové kormidlá na chvoste a taktiež 2 pretekárske pylóny so zástavami.
• Dobre si na tomto pretekárskom lietadle poobzeraj modro-bielo-žlto-červenú farebnú kombináciu so štýlovými samolepkami s pretekárskymi motívmi.
• Obsahuje minifigúrku pilota v kombinéze s potlačou a prilbou.
• Otvor tónovaný kryt kokpitu, aby si sa dostal(-a) do kokpitu lietadla, nastav výškové kormidlá na chvoste a roztoč vrtuľu.
• Vzlietni na oblohu, vznes sa dole a preleť cez pretekárske pylóny pri plnej rýchlosti!
• Pretekárske lietadlo meria viac ako 10 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 26 cm na šírku.
• Helikoptéra meria viac ako 11 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
• Stíhačka meria viac ako 10 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 24 cm na šírku.

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ Katalógové číslo: 31094

Zaradené v kategóriách