Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra LEGO Architecture 21043 San Francisco

LEGO Architecture 21043 San Francisco

LEGO (2019)

🍌 Odosielame o 5 dní.
41,66€

Pretváraj veľkoleposť sanfranciskej architektúry s týmto úžasným panoramatickým modelom 21043 San Francisco od LEGO Architecture. Táto zberateľská súprava s LEGO kockami obsahuje ikonické pamiatky a zaujímavosti San Francisca. Medzi nimi nájdeš slávne mestské domy „painted ladies“, mrakodrapy 555 California Street, Transamerica Pyramid a Salesforce Tower, vežu Coit Tower, opevnenie Fort Point, most Golden Gate a ostrov Alcatraz. Podložka tvorená modrými doštičkami, ktorá znázorňuje úžinu Golden Gate, a tabuľka s nápisom San Francisco umocňujú dojem z tohto udivujúceho modelu. Panoramatické modely LEGO Architecture sa skvelo hodia na vystavenie doma aj v kancelárii a sú určené pre všetkých tých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, architektúru, históriu a dizajn. Každá panoramatická stavebnica je v presnom pomere s predlohovými budovami a presne odzrkadľuje jej farby.

• Model LEGO Architecture znázorňujúci San Francisco.
• Obsahuje kultové pamiatky San Francisca pamiatok a preslávené atrakcie vrátane slávnych mestských domov „painted ladies“, mrakodrapov 555 California Street, Transamerica Pyramid a Salesforce Tower, veže Coit Tower, opevnenia Fort Point, mostu Golden Gate a ostrova Alcatraz.
• Obsahuje tiež podložku tvorenú modrými doštičkami znázorňujúci úžinu Golden Gate.
• Súčasťou je aj brožúrka obsahujúca informácie o architektovi, architektúre a histórii každej pamiatky, ako aj historické fakty o San Franciscu a jeho architektonickom dedičstve. (Len v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete prevziať zo stránky LEGO.com/architecture.)
• Obsahuje podstavec s doštičkami 4x34 a dekoračnú tabuľku s nápisom San Francisco.
• Stvárňuj si mestá sveta najviac prekypujúce životom s panoramatickými modelmi LEGO Architecture.
• Stavebnice LEGO Architecture sú oslavou sveta architektúry prostredníctvom LEGO kociek a sú určené pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o cestovanie, dizajn, architektúru a históriu.
• Stavebnica obsahuje viac ako 629 dielov.
• Meria viac ako 16 cm na výšku, 28 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2019 Výrobca: 21043

Zaradené v kategóriách