📚 Horúce knižné zľavy

PocketBook 616 Basic Lux 2 Obsidian black

PocketBook (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
89,00€
Zľava 7%
82,77€

Jednoduchý spôsob, ako byť trendy
S novou čítačkou PocketBook Basic Lux 2 naberá pojem „čítanie na cestách“ úplne nový význam. Zhotovená je v novom minimalistickom a rafinovanom dizajne s rozmermi iba 161,3×108×8 mm, ktoré zodpovedajú štandardnému vrecku na džínsoch a dokonca aj najmenšej dámskej kabelke.
PocketBook Basic Lux 2 stelesňuje ľahkosť a jednoduchosť vo všetkých smeroch. Ergonomické tlačidla umožňujú pohodlné otáčanie stránok. Hmotnosť len 155 gramov robí e-čítačku jednou z najľahších na trhu. S intuitívnym používateľským rozhraním môžete zmeniť nastavenia a správa knižnice je takisto jednoduchá a rýchla.
Elektronická čítačka je k dispozícii v obsidiánovej čiernej farbe. Iné farebné prevedenia budú dostupné v blízkej budúcnosti.

Užite si každý moment čítania s PocketBook Basic Lux 2
PocketBook Basic Lux 2 je vybavená displejom E Ink Carta ™ s HD rozlíšením (758×1024), ktoré zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre oči aj pri niekoľkohodinovom čítaní. LED nasvietenie prináša fascinujúci zážitok z e-kníh aj na miestach so zlým osvetlením.
Elektronickú čítačku máte vždy po ruke a pojme až 3000 e-kníh. PocketBook Basic Lux 2 má 8 GB vnútornej pamäte a slot pre microSD kartu, ktorá umožňuje rozšíriť pamäť až na 32 GB.
Vstavaná Wi-Fi, služby PocketBook Cloud, Dropbox PocketBook a Send-to-PocketBook poskytujú pohodlnú možnosť stiahnuť do zariadenia ľubovoľný obsah bez toho, aby ste ho museli pripojiť k počítaču. Čítačka podporuje 17 najpoužívanejších knižných formátov bez konverzie a 4 grafické formáty ako JPEG, BMP, PNG alebo TIFF. Predinštalované slovníky ponúkajú možnosť čítať knihy v cudzích jazykoch v dvoch jazykových kombináciách.
Senzor na prednej strane zariadenia podporuje pri použití kompatibilného PocketBook puzdra funkciu inteligentného spánku, čo pomáha výrazne šetriť batériu


Displej: 6" E Ink® Carta™ (758 × 1024)
Podsvietenie: +
Dotykový displej: -
Rozmery: 161.3 × 108 × 8 mm
Počet stupňov sivej: 16
Farba: Obsidiánová čierna
Batéria: 1300 mAh (Li-Ion Polymer). Výdrž batérie až 1 mesiac (životnosť a uvedené hodnoty sa môžu líšiť v závislosti na režime použitia, pripojenia a nastavenia)
Procesor: 1 GHz
Operačná pamäť: 256 MB
Pamäť flash: 8 GB (Skutočná dostupná veľkosť vnútornej pamäte sa môže líšiť v závislosti na softwarovej konfigurácii vášho zariadenia)
USB rozhranie: Micro-USB
Slot externej pamäte: microSD (až 32 GB)
Audiovýstup: -
Formáty elektronických kníh: PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI
Formáty snímok: JPEG, BMP, PNG, TIFF
Hmotnosť: 155
Reproduktory: -
Fotoaparát: -
Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Doplnkové funkcie: PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook, knihkupectví, knihovna, slovníky, prohlížeč, galerie, kalkulátor, poznámky, RSS zprávy, šachy, Klondike, Scribble, Sudoku
Materiál šasi: Plastové
Slovníky: ABBYY Lingvo® slovníky (24 jazykových kombinací), angličtina - němčina, Webster's Dictionary 1913
Vývojár: PocketBook

Rok vydania: 2018 Rozmer: 133×220 mm Katalógové číslo: 1234

Zaradené v kategóriách