Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Urobme to celkom sami ako Artur a Mila - Lydie Barusseau, Isabelle Monnerot

Urobme to celkom sami ako Artur a Mila


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
5,90€
Zľava 5%
5,61€

Montessori pre deti a rodičov
Podľa Márie Montessori, byť slobodný neznamená „mať možnosť robiť čokoľvek, čo sa nám žiada, ale skôr byť schopný uspokojiť svoje životné potreby bez toho, aby sme boli závislí na priamej pomoci niekoho iného“.
Nadobudnutie samostatnosti je kľúčovým prvkom celej montessoriovskej pedagogickej filozofie.
Pre dieťa je zo všetkého najdôležitejšie, aby sa naučilo robiť veci samo (samo sa obliekať, samo si naliať šálku mlieka alebo aj upiecť koláčik atď.), aj keď to na prvý pohľad vyzerá veľmi zložito, a pôsobí ako možný zdroj omylov a nehôd.
Pre rast a rozvoj niet nič lepšieho!
Táto malá knižka prináša príbeh blízky tomu, čo všetci bežne zažívame, so zámerom ukázať čitateľovi viacero spôsobov, akými môžu deti nadobúdať samostatnosť a sebadôveru vďaka jednoduchým každodenným činnostiam.
Rodičia tu nájdu návody, ako s láskavým prístupom priviesť deti k tomu, aby vedeli vyťažiť čo najviac zo svojich vlastných skúseností a aby takto dozrievali.

Pre deti vo veku 4 – 7 rokov

Originálny názov: Et si on faisait tout seul comme Arthur et Mila? Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 4-7 Rozmer: 170×210 mm ISBN: 9788055161709 Počet strán: 50 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách