⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán na sklade s darčekom!

Kniha Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top - Adriana Sklenaříková Karembeu

Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o tom, ako byť a zostať top


🍌 Odosielame o 4 dni.
14,90€
Zľava 7%
13,86€

Svetoznáma topmodelka slovenského pôvodu Adriana Sklenaříková-Karembeu si vypracovala vlastnú metódu, ktorá jej pomáha žiť vyrovnane, šťastne a zdravo, zvládať stres a zostať štíhlou. Ako nadšená zástankyňa zdravej výživy už počas štúdia medicíny a neskôr vďaka literatúre a stretnutiam s odborníkmi získala poznatky, ktoré úspešne využíva v každodennom živote.
O Adriane však len málokto vie, že je veľmi maškrtná, neodolá dobrému vínu, miluje sladkosti, nemá rada zákazy ani obmedzenia a nie vždy mala športového ducha.
V tejto knihe prináša kľúč k pestrej a vyváženej strave, predstavuje cvičenie vhodné pre každého, prezrádza niečo o umení dobrého spánku aj dobrého zobúdzania a ponúka rozličné finty, ktorými potešíte svoje telo i dušu… Skrátka, bez akýchkoľvek módnych vplyvov a s chytľavou dávkou humoru sa s vami podelí o svoje sny, predstaví vám svoj pohľad na svet, v ktorom hľadá predovšetkým krásu, a porozpráva aj o tom, ako sa angažuje a pomáha druhým. Spoznáte ju takú, aká naozaj je, bez príkras a pretvárky. Zistíte, že aj topmodelky majú slabôstky a niekedy im chýba pevná vôľa. Určite vás zaujmú jej rady, z ktorých si každý vyberie niečo pre seba.

Originálny názov: Tout ce que vous avez toujours voulu savoir pour etre au top et le rester Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 155×240 mm ISBN: 9788055159065 Počet strán: 208 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách