🎉 E-knižný majáles: 20 000 e-kníh so zľavou 10%

Kniha Dve sestry (Åsne Seierstad) - Asne Seierstad

Dve sestry (Åsne Seierstad)

Asne SeierstadAbsynt (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,99€
Zľava 7%
13,94€

Uverili. A rozhodli sa. Opustili rodinu i domov a odišli do Sýrie, aby bojovali na strane ISIS za svojho boha a za svoju vieru. Dve sestry. Ešte takmer deti.

?sne Seierstad, autorka fenomenálneho dokumentárneho románu Jeden z nás o nórskom teroristovi Andersovi Breivikovi prichádza s novou strhujúcou knihou. Dve sestry, Nórky somálskeho pôvodu, devätnásťročná Ayan a šestnásťročná Leila, žijú so svojou rodinou v nórskom Osle. Až kým jedného dňa nezmiznú v sieti teroristickej organizácie ISIS. Prečo sa dievčatá zradikalizovali? A aký to má vplyv na ich rodinu i najbližšie okolie? Čo bude s otcom, ktorý sa rozhodol priviesť dcéry späť a jeho život sa prevrátil úplne naruby?

Kniha ?sne Seierstad Dve sestry je hĺbkovou sondou pod povrch života dvoch dievčat, ktoré vo svojich životoch vykonali zásadné rozhodnutie a rozhodli sa bojovať. Kto sú? A prečo sa rozhodli práve takto? ?sne Seierstad sa pýta ich rodičov i priateľov, pretože im chce porozumieť. A veľmi dobre vie, že odpoveď vôbec nemusí byť príjemná.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 115×185 mm ISBN: 9788089876938 Počet strán: 512 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách