☀️Najväčšie 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške - Jakob Martin Strid

Neuveriteľný príbeh O obrovskej hruške

Neuveriteľný príbeh dvoch priateľov – kocúrika Macíka a slona Sebastiána, ktorý vyšiel už v 18 svetových jazykoch. Unikátne,...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,93€
Zľava 7%
14,81€

Neuveriteľný príbeh dvoch priateľov – kocúrika Macíka a slona Sebastiána, ktorý vyšiel už v 18 svetových jazykoch. Unikátne, výnimočné, bohato ilustrované dielo vytvorené s citom pre aktuálnu tému dňa a oceňované za kombináciu múdrosti a hrejivého humoru.

Kocúrik Miško a slon Sebastián z prímorského mestečka Slniečkovo neveria vlastným očiam. Na ich záhrade vyrástla v noci velikánska hruška. Skutočný zázrak prírody! Zázrak…, až na to, že im takmer zvalila domček.

S hruškou sa nedá ani pohnúť, je neskutočne ťažká. Čo s ňou? „To je nápad – vydlabeme vnútro a odvezieme ju,“ rozhodli sa Miško so Sebastiánom a priateľmi.

Príves s hruškou sa ale nešťastnou náhodou dáva do pohybu. Najprv pomaly, potom rýchlejšie a rýchlejšie z kopca dole, a …. čľup! – s obrovským čľapotom končí hruška v mori aj s Miškom, Sebastiánom a profesorom Glukózom na palube.

Originálny názov: Den Utrolige Historie Om Den Kæmpestore Pære Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 4+ Rozmer: 225×302 mm ISBN: 9788087034477 Počet strán: 104 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách